O mnie

Od 12 lat zawodowo zajmuję się badaniami społecznymi, coachingiem i doradztwem zawodowym. W ciągu tego okresu na zlecenie blisko 100 instytucji rządowych, samorządowych oraz prywatnych, przeprowadziłam tysiące rozmów, które dały mi możliwość (z)rozumienia społecznej i zawodowej rzeczywistości a nawet osiągnąć wpływ na życie innych ludzi. Wielu osobom w różnych obszarach m.in. w ten sposób pomogłam zdiagnozować sytuację, w której się obecnie znajdują, zrozumieć siebie i swoje potrzeby oraz zaplanować i wdrożyć oczekiwane przez nich zmiany.

Od ponad roku zdobyte doświadczenie wykorzystuję w pracy terapeutycznej z klientami i pacjentami wymagającymi takiego wsparcia. Wynika to zarówno z wypracowanego wieloletniego doświadczenia, wykształcenia zdobytego na jednych z najlepszych uczelni w Polsce jak również, a może przede wszystkim z cech osobowości. Wydaje mi się, że jestem odbierana jako osoba dość empatyczna, pogodna oraz optymistycznie nastawiona do życia i otaczających mnie w nim ludzi. Jednocześnie dążę do bycia profesjonalną i relatywnie mocno ukierunkowaną na osiąganie wyznaczonych sobie celów.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki nastolatków. Osobą starającą się spełniać we wszystkich sferach życia. Dążę do tego, by tym co posiadam dzielić się pomagając innym.

Umiejętności zdobywałam na: